Medzinárodná činnosť

IOZ je členom v nadnárodných odborových centrálach. Prostredníctvom nich sa zúčastňuje podujatí na podporu, pomoc a solidaritu členom pri presadzovaní odborárskych požiadaviek. Snahou IOZ je posilňovať a rozvíjať spoluprácu s partnerskými odborovými zväzmi v zahraničí, najmä organizovaním pracovných stretnutí rôznych foriem za účelom výmeny skúseností.

Najintenzívnejšia spolupráca prebieha medzi naším odborovým zväzom a partnerskými odborovými zväzmi z Českej republiky v súlade s uzatvorenými dohodami. Ich cieľom je posilnenie vzájomných vzťahov a spolupráce, sociálneho a ekonomického postavenia všetkých zamestnancov v odvetviach stavebníctva, dopravy, textilného, odevného a kožiarskeho priemyslu.

 OSTATNÉ

Industriall European
EFBWW

OS STAVBA ČR
OS DOSIA
OS TOK

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/ef009500/www_root/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/ef009500/www_root/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/ef009500/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /home/ef009500/www_root/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47